Тимочка КрајинаЗајечарЗајечарски кик-боксери настављају са победама – две златне медаље и једна сребрна

Кик-боксери из Зајечара настављају са победама – две златне медаље и једна сребрна

Са Првенства Србије у Руми, зајечарски кик-боксери донели су три медаље – две златне и једну сребрну, у дисциплини „low kick“.

Александар Миливојевић у сениорској конкуренцији до 86 килограма у А класи освојио је златну медаљу, док је млађа јуниорка Хелена Дробњаковић у категорији до 56 килограма са две победе такође освојила златну медаљу.

Урош Цанић у јуниорској конкуренцији до 71 килограма освојио је сребрну медаљу, након што је у финалном мечу поражен на поене.

Сви медији који преузму текст, фотографије или видео, дужни су да наведу извор – Тимочка (timocka.rs). Уколико преузимају комплетан текст и фотографије, већи део текста, или је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.