Тимочка КрајинаЗајечарГКК "Зајечар" освојио 10 медаља на такмичењу у Бору

ГКК „Зајечар“ освојио 10 медаља на такмичењу у Бору

У организацији Карате клуба „Бор“ и Карате федерације Србије одржано је отворено појединачно и екипно првество Бора у каратеу под називом „COPPER CUP“. Чланови Градског карате клуба „Зајечар“ овом приликом освојили су 10 медаља.

На овом 42. по реду такмичењу учествовало је око 300 такмичара из 45 карате клубова из Румуније, Бугарске и Србије. ГКК „Зајечар“ имао је 12 учесника, који су освојили укупно 10 медаља.

• Дијана Ђорђевић (2011. годиште) у катама 3. место;
  • Алекса Динчић (2008. годиште) у катама 3. место.

Тренер екипе: Милош Радојковић.

После летње паузе ово је први турнир у новој сезони. Некима је ово било прво такмичење, али су у веома јакој конкуренцији победили трему и изборили високо рангирано место.

Сви медији који преузму текст, фотографије или видео, дужни су да наведу извор – Тимочка (timocka.rs). Уколико преузимају комплетан текст и фотографије, већи део текста, или је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.