У четвртак 23. маја у Простору за ПОМАК у 16. сати, одржаће се радионица Дропшипинг — нови бизнис модел трговине и зараде путем Интернета.
ТОЦ и Простор за ПОМАK настављају са низом радионица које се тичу рада путем Интернета, самозапошљивости и рада из CoWorking простора. Овог пута представиће радионицу о дропшипингу, новом бизнис моделу на Интернету, тј. трговина и зарада путем Интернета. Радионицу ће одржати Милош Васић, дропшипер и дугогодишњи предузетник.
Радионица је конципирана тако да се састоји из два дела. У првом делу Милош ће презентовати дропшипинг бизнис, све његове предности и мане као и корисне савете који ће много значити свакоме ко улази у овај, тренутно најпопуларнији, онлајн бизнис модел. У другом делу радиће се практично, што значи да ће Милош на примеру уживо направити shopify продавницу и показати како на најбољи и најлакши начин може да се започне дропшипинг бизнис.
На радионици се може сазнати како се отвара продавница, како се бирају производи за дропшипинг, како се ти производи импортују и наравно како да се комплетира цео шоп како би био спреман за покретање. Поред тога, биће и речи о Facebook оглашавању, методама, најпопуларнијим нишама (областима) за дропшипинг и који су то најбољи платни процесори који се користе за примање новца.
Kао и до сада, учешће на радионици је бесплатно, али због ограниченог броја места, пријава је НЕОПХОДНА.
Своје место на радионици можете резервисати путем кратког пријавног формулара.
О предавачу:
Милош Васић као свој први озбиљнији сусрет са пословањем наводи отварање објекта брзе хране („fast food”) у свом родном Блацу, са својих 20 година, тачније у фебруару 2010. године. У међувремену ређали су се разни бизниси, неки веома успешно а неки и доста неуспешно, у сваком случају, више од 8 година озбиљног искуства је иза њега. У јулу 2017. први пут сазнаје за дропшипинг бизнис, након чега изучава више о томе, шта подразумева и како изгледа, да би већ у августу покренуо свој први online shop.
Након успеха у Дропшипингу, одлучује да стечено знање не задржи за себе већ да га несебично подели са другима. Првенствено је то ишло кроз Ментор програм, да би касније покренуо и своју Дропшипинг Академију која до сад броји преко 500 полазника.
Радионицу организује Тимочки Омладински Центар, а у оквиру пројеката „Think outside the box”, подржаног од стране амбасаде Сједињених Америчких држава у Србији.