Тимочка КрајинаЗајечарПрва реприза представе "Нушић лично" 18. фебруара у Зајечару

Прва реприза представе „Нушић лично“ 18. фебруара у Зајечару

Прва реприза представе „Нушић лично“ биће одиграна у зајечарском театру, у уторак 18. фебруара 2025.

Почетак је у 20:00 сати, а цена карте је 350 динара.

Након успешне премијере на обележавању 78. година постојања зајечарског театра, биће одиграна и прва реприза представе „Нушић лично“, према тексту и у режији Миодрага Илића, асистент режије глумица Наташа Петровић.

Ова драмска трилогија „Волите ли Нушића“, написана је с намером да се позоришној публици представи Бранислав Нушић, мање као књижевни стваралац, а више као човек са свим својим врлинама и манама. Стога монодраму „Нушић лично“, треба примити као први корак, као увод у целовиту причу о животним перипетијама, моралу и људским особинама нашег највећег комедиографа.

Игра: Милош Танасковић; конобар: Давид Влајић. Гласови: Вујадин Милошевић (Свети Петар, Нушићев отац, гледалац); Наташа Петровић (Живка и Мајка М. Терзић) и Габријел Бећаревић (Путујући глумац, Едмунд Кин, други гледалац).

Сви медији који преузму текст, фотографије или видео, дужни су да наведу извор – Тимочка (timocka.rs). Уколико преузимају комплетан текст и фотографије, већи део текста, или је пренета интегрална вест, у обавези су да наведу извор и поставе линк ка тој вести.

Društvene mreže

24,823ПратилацаЛајкуј
4,619ПратилацаЗапрати
1,264ПратилацаЗапрати
222ПратилацаБаци суб