Кик-бокс клуб „Fight Team 019” остварио изванредан успех на Међународном турниру у Бугарској

Кик-бокс клуб „Fight Team 019” из Зајечара остварио је изванредан успех на 7. Међународном турниру у Козлодују (Бугарска). Турнир је одржан протеклог викенда, а ова престижна манифестација окупила је такмичаре из Бугарске, Молдавије, Босне и Херцеговине, као и Србије.

Тренер и председник клуба, Никола Миленковић, био је поносан на резултате својих ученика, који су се окитили са два бронзана и једним сребрним одличјем.

Хелена Дробњаковик је још једном показала своје вештине, освојивши бронзану медаљу у конкуренцији јуниорки до 56 килограма. Лазар Младеновић, такође се истакао, освојивши бронзу у категорији јуниора до 71 килограма. Сребрна медаља припала је Миличи Ћурчији, која је на свом дебију одушевила публику у категорији до 75 килограма.

Ови резултати потврђују растући потенцијал и квалитет рада клуба, који наставља да се такмичи на међународној сцени.