Зајечарка Лена Малетић са репрезентацијом Србије освојила прво место на Првенству Балкана

Зајечарка Лена Малетић, из Атлетског клуба „Младост“, са репрезентацијом Србије освојила је златну медаљу и прво место на Првенству Балкана.

Првенство Балкана за старије јуниоре и јуниорке у атлетици одржано је јуче у Атлетској дворани на Бањици, у Београду.

На такмичењу је учестовало преко 200 атлетичара из 16 земаља чланова Балканске атлетике. Зајечарка Лена Малетић је у дисциплини „4×400“ остварила нов успех.

Штафета српске репрезентације, у саставу Мина Мијатовић, Лена Малетић, Наталија Грујић и Миња Копуновић, освојила је прво место.